ART / Lithographs / Graphic art 7843632
nr 784 3632
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), sheet: 50x65, löst blad.
GRAPHIC ART (F), Salvador Dalà (1904-1989), bladets mått: 50x65
Condition: löst blad
Withdrawn
Monday October 22 2012
at 17:53:40